U dvanaest sati muzike na terasi i u klubu 10. srpnja čak devetero DJ-a u proslavi nikad sadržajnije sezone
U dvanaest sati muzike na terasi i u klubu 10. srpnja čak devetero DJ-a u proslavi nikad sadržajnije sezone

Stigao je i kraj nikad bogatije sezone Petog Kupea. Zaključit će je u petak, 10. srpnja u znaku četiriju riječi koje najbolje opisuju glavnog gosta: tiha prisutnost, vrhunska kvaliteta. U goste stiže Ian Pooley, čuvar europskog klupskog podzemlja i veliki prijatelj Zagreba i domaće scene.
Iako smo ga bezbroj puta čuli ovdje u posljednjih 30 godina, Ian prvi put dolazi u Zagreb s live showom! Nakon 21 godine vratio se nastupu uživo na nedavnom Lighthouse festivalu u Poreču, a sada među prvima imamo priliku čuti ga u Petom Kupeu.
Pooley je na sceni od samih početaka, praktički od trenutka kada je house glazba prešla Atlantik i pustila korijenje u Europi te je izrastao u umjetnika koji već desetljećima spaja generacije na plesnom podiju, bez ijednog jeftinog kompromisa ili lova na brze hitove. Nakon nebrojenih izdanja i svjetskih pozornica, slijedi nam posebna poslastica – izvođenje njegove autorske glazbe u realnom vremenu.
Društvo za pultom u ostatku vesele večeri na terasi i u klubu činit će mu rezidenti i prijatelji kluba: Ilija Rudman, Elena Mikac, Grenco b2b Igz, Tom Bug b2b Dvornykova. Šlag na tortu stavit će b2b svirkom na after partyju Felver i Antonio Zuza.
Zabava kreće u 19 sati na terasi, nastavlja se od 23 sata u klubu i završava u ranim jutarnjim satima afterom na galeriji kluba. Ulaznice su pristupačne i mogu se nabaviti ovdje.
Koristimo nužne kolačiće za rad stranice, a uz vaš pristanak i analitičke i kolačiće trećih strana (npr. Google i YouTube) za mjerenje posjećenosti i prikaz sadržaja. Postavke možete promijeniti u bilo kojem trenutku.